SAĞLIK
04 Aralık 2017 ( 2132 izlenme )
Reklamlar

1 Haftada Dümdüz Bir Göbek için Kür Tarifi


Karın bölgesindeki şişkinlikler yani göbek çağımızın en büyük belası. Yaşadığımız modern dönemde tükettiğimiz sağlıksız besinlerle sağlığımızı bozuyoruz bu da bizlere fazla kilo problemi olarak dönüyor.


Özellikle göbek bölgesinden çok şikayet eder hale geldik. Göbek bölgesinindeki fazla kiloları yok etmek için çeşitli yöntemlere başvuruyoruz. Bazıları işe yarıyor bazıları ise sadece zaman kaybı olarak kalıyor. Bu içeriğimizde sizlere harika bir kür tarifi paylaştık. Bu kürü içecek olarak tükettiğinizde 1 hafta gibi kısa bir zamanda dümdüz bir karnınız olacak. Tabi bunun da bir sınırı var. Eğer çok aşırı kiloluysanız 1 haftadan daha uzun sürebilir.

Bu tarif, vücudunuzdaki toksinlerin atılmasına ve sindirim sisteminizin düzene girmesine fayda sağlayacaktır. Sindirim sisteminiz düzene girdiğinde vücudunuz kendiliğinden olması gereken kiloya ulaşacaktır. Çok yediği halde kilo almayan kişilerin özelliği tamamen sindirim sistemlerinin çok iyi çalışması ile alakalı. Siz de sindirim sisteminizi iyi bir şekilde düzene sokarsanız onlar gibi yediklerinizi kısa sürede yakabilirsiniz. Tabii doyacak kadar yemelisiniz kendinizi şişirecek kadar değil.

1 Haftada Dümdüz Bir Göbek için Kür Tarifi

Malzemeler

1 çay kaşığı bal,
2 tatlı kaşığı elma sirkesi
1 su bardağı taze sıkılmış greyfurt suyu. (greyfurt sevmezseniz portakal da olabilir )

Hazırlanışı

Bu içeceğin hazırlanışı oldukça basit bir yöntem. Tüm malzemeleri karıştırın ve tadı da çok güzel olan bir içecek hazırlamış olun.

Kullanım talimatı

Bir hafta boyunca her gün öğle veya akşam yemeğinden önce yağ yakıcı bu içeceği için. Bir hafta sonra göbek bölgenizdeki zayıflamayı kendi gözlerinizle görüp şaşıracaksınız. Tabi çok yağlı ve hamurlu yiyeceklerden kesinlikle ve kesinlikle uzak durmalısınız. Eğer daha fazla zayıflama hedefiniz var ise bu içeceği tüketmeye 1 hafta sonra da devam edebilirsiniz. Vücudunuza hiçbir zararı yok.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uyurken Salya Akması: Nedenleri ve Tedavisi Evinize İyi Şans ve Bereket Getiren Anneanne Yöntemi Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti! Doktorların söyleyemediği gerçek. İşte Kanserin Gerçek Sebebi..