20 Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tarifi

1220 izlenme03 Aralık 2017
Reklamlar
Zayıflama konusu herkesin özellikle de bayanların en fazla dikkat ettiği konular arasında yer alır. Bu estetik anlamda bir zaruriyet olduğu kadar sağlık açısından da ciddi bir konudur. Ne kadar fit bir görüntüye sahip olmak isterseniz zayıflama konusundaki girişimleriniz de o kadar fazla olacaktır. Ancak zayıflama öyle bir anda yapılabilecek bir şey değildir. Bunun için öncelikli olarak sabretmeniz ve diyet listenize uymanız gerekir. İşte bayanların en çok tıkandıkları noktada burada başlar. Genelde diyete başlanır ancak birkaç gün sonrasında yeniden ara verilir. Böyle olunca da kilo vermek bir kenara dursun verdiğin kilodan daha fazlasını da almanız normal bir süreçtir.

Peki, zayıflamak bu kadar zor ise özellikle bayanlar kendilerini ne kadar sıkmalılar ve ne kadar bir süre geçmesi gerekiyor. Hemen açıklayalım diyet için size belli bir gün verilmesi doğru değildir. Diyet konu olduğunda bir an önce zayıflamak değil de yağlardan kurtulmak önemli olan konudur. Bu makalemizde ise sizlere 20 kilo verdiren haşlanmış limon tarifi diyeti nasıl yapılır? Buna değinmek istedik. Oldukça pratik üstelikte sizi fazla bir sıkıntıya sokmayacak.

Limonun haşlanmış olmasının nedeni midenize zarar vermemesidir. Çünkü limonu çiğ olarak tükettiğinizde bazı hassas midelerin ağrımasına neden olabilecektir. Üstelik besleyici ve bağırsaklardaki bakterileri yok ettiği için vücudunuz da botox etkisi yaratacak bir tariftir.

Haşlanmış limon tarifi malzemeleri
2-3 cm lik zencefil parçası
5 adet limon
4-5 diş sarımsak
2 litre su
Haşlanmış limon tarifi Hazırlanışı
Limonların kabuklarını soyduktan sonra suyunu sıkın kalan posasını da atmayın. Kaynayan suyun içerisine blendirda zencefil sarımsakları iyice parçalayın ardından limon suyu ile tüm bu karışımı tek bir kap içerisinde birleştirip karıştırın. 2 litre su ekledikten sonra limon kabuklarını ve de posasını da içerisine ekleyip kaynatıyorsunuz. 5-10 dakika bekledikten sonra soğumaya bırakırsınız.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nurten öğretmen, dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına girdi Yangın merdivenin yerine yapılan güzel bir buluş, İzlemek için tıklayın Yoğurttaki Gizli Tehlikenin Ne Olduğunu Biliyor Musunuz? Bu Önemli Haberi Mutlaka Okuyalım Ve Paylaşalım! LÜTFEN HERKESE GÖNDERİN KANSERİN ÖLÜMÜ MUTLAKA OKUYUN !