İLGİNÇ
17 Kasım 2017 ( 2513 izlenme )
Reklamlar

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor, Sırrı Her Gün Bu Kremi Uygulamak

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor, Sırrı Her Gün Bu Kremi Uygulamak

Bu doğal tedavi ile, cildinizin görünümünü nasıl değişeceğini ve beğenmediğimiz rahatsız edici kırışıklıkları hafiflettiğini göreceksiniz, bu harika kremle sadece eller için değil aynı zamanda boynunuzada, hattına ve hatta yüze de uygulayabilirsiniz. 

Bu doğal tarif  kırışıklarla savaşmanıza yardımcı olacaktır:

Tarçın ve Hindistancevizi Yağı Mucizesi

Tarcın doğal tedavilerde uzun bir geleneğe sahiptir. Gerçekten güzel bir kokuya sahip olmanın yanı sıra dolaşımı arttırır, acıyı sakinleştirir ve sağlığınızı geliştirir. Anti-inflamatuar faydaları nedeniyle akne ile mücadeleye yardımcı olabilir.

Cildinizi tarçınla inceltirken risk altında olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tersine, cildinizin daha genç ve parlak görünmesine yardımcı olmak için daha sık uygulayın.

Şimdi bunu elde etmek için ne yapacağımı açıklayacağız:

Gerekli Malzemeler;

Hindistan cevizi yağı (1 çorba kaşığı). Kahverengi şeker (iki çorba kaşığı). Tarçın tozu (1 çorba kaşığı). Hazırlanışı

Bu kremin hazırlanması oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu üç malzemeyi bir kasede karıştırmak. sonra homojen bir madde elde edene kadar her şeyi karıştırın. Bununla birlikte, cüzdanınız ve ellerinizi tazelemeye hazır olun.

yapmanız gereken tek şey elinize dağıtmanız. Ölü hücreleri yok etmek için çok hafifçe ovavalayın. Sonra ellerinizi n su ile durulayın.

Bu hızlı ve pratik yolla elinizin kırışıklıklarını çabucak gidermek mümkün olacak. Bu krem, ellerinizi yumuşak ve genç yapmak için yeterli olacaktır. Her gün kullanımdan sonra sonuçları kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seçtiğin Gökyüzü Sana Nasıl Bir İnsan Olduğunu Söyleyecek! BUNU OKUMAK SİZE ÇOK İYİ GELECEK.. Uzmanlardan şaşırtan açıklama: Toplu taşımada yaşlılara yer vermeyin ! Doğduğu günden 18 yaşına kadar kızının fotoğraflarını çeken babadan muhteşem video