SAĞLIK
16 Ekim 2017 ( 20375 izlenme )
Reklamlar

Bağırsaklardan kilolarca atığı 2 dakikada atar çok hızlı zayıflatır!

Boş bir karna bir bardağı bağırsaklarınızı iki dakikadan daha kısa sürede temizleyecek!

Uzun zamanlar sonra bağırsaklarımızda, tamamen işlenemeyen ve orada depolanan kalıntılar var, aynı zamanda organların normal akışını engelleyip bir sorun oluşturuyorlar. Depolanmaya devam eden bu kalıntıların birikimi toksinlerin vücudumuzda yayılmasını sağlar.Bizi etkiler. Hatta tüm organlarımızı.. Bu doğal çaremizle, iki noktamızı üstüste temizlemek mümkün olacakç

Bağırsağımız toksinleri alır ve sindirilmiş yemekten sonra zararlı maddeleri biriktirir ve bunları rektuma atarak onları çıkarır. Eğer bu fonksiyon düzgün bir şekilde yapılmazsa , kalıntılar kalın bağırsağın bütün uzantısında kalacak ve bu da karın ağrılara, kabızlık ve aşırı kiloya neden olacaktır.

Bu yüzden bağırsağınızı daima temiz tutmak çok önemlidir. Bunu, sindirim sistemimizi uyaran ve tüm süreci çok etkili bir şekilde gerçekleştiren doğal bir çare ile başarabiliriz. Bu çareyi hazırlamak için aşağıdaki şeyleri yapmanız gerekir:

Malzemeler

* 2 çay kaşığı limon suyu
* 2 çay kaşığı saf organik akçaağaç şurubu
* 1 çay kaşığı toz biber
* 300 ml su
Prosedür:

Tüm malzemeleri  karıştırın ve işte bu kadar!

Kullanım:

Bu bir fincanı 1 hafta boyunca her gün 1 kere içilir. Bu karışımı atlamaksızın her gün alın, ancak 2 haftadan fazla asla kullanmayın!

Etkileri sizi şaşırtacak!

Lütfen tüm sosyal medya hesaplarınızdan bu yazıyı paylaştığınızdan emin olun. Özellikle Facebook’ta sağlıcakla kalın.

Kaynak: http://kadindayasam.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sigaranın zararları (Kamu spotu) Sindirim nasıl olur? Kadının ikizleri olacaktı Doktorlar Hamile Kadının Karnını Ultrasonla İncelerken Gördüklerine İnanamadılar. Boş Mideye Su İçtiğinizde Olacak 8 Muhteşem Değişim