İLGİNÇ
09 Kasım 2017 ( 5232 izlenme )
Reklamlar

Beyaz Saça Patates Kabuğu İle Son!


Patates kabukları ile saç beyazlamasını durdurmak için;

 

HAZIRLANIŞI: 3-4 adet orta boy patates iyice yıkandıktan sonra kabukları soyulur daha sonra bu kabuklar tencere içerisine alınır ve kabukları iki parmak geçecek kadar su eklenir ve 30-35 dakika kadar kaynatılır. Duruma göre su miktarını azaltabilirsiniz ve daha koyu bir yıkama suyu elde edebilirsiniz. Yıkama suyu soğuduktan sonra süzülür ve daha kalıcı etki için içerisine lavanta yağı veya biberiye yağı eklenebilir.


Gelelim uygulamaya; bir fırça yardımı ile patates suyu saça uygulanır. Bazı yorumlarda haftada 2-3 defa uygulanması ile 2-3 ay gibi kısa bir sürede saçlarda beyazlama sorununun ciddi oranda gittiği hatta beyaz saçların eski tonlarına kavuştuğu dile getirilmiştir.

 

http://www.bitkilog.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ölüm Döşeğindeki Kızının Fotoğrafını Çekti - Fotoğrafa Yakından Bakınca Gözlerine İnanamadı ŞEKER HASTALARINA MÜJDE! 2 HAFTADA 9 KİLO VERİN HEM DE DİYABETE VEDA EDİN!! Diş Macununun Sıra Dışı Kullanımıyla İlgili Hiç Bilmediğiniz 17 Pratik Bilgi 6 Adet kavrulmuş sarımsak yedikten 24 saat sonra Vücudunuzda gerçekleşenler
Haberler