Bir Kanser Hastası ile Dalga Geçtiği İçin Kızının Saçını Ağlata Ağlata Kazıyan Anne

1681 izlenme07 Ekim 2016
Reklamlar
Geçtiğimiz hafta sosyal medya üzerinde paylaşılmaya başlayan videoda Portekizce konuşan bir annenin kızının saçlarıno bir traş makinesiyle kazıdığını görüyoruz. Dailymail'in haberine göre bu kız bir kanser hastasıyla dalga geçtiği için annesi ona böyle bir ceza veriyor.

Sosyal medya paylaşımlarında ise 'Bu kız okulunda kanser hastası olan başka bir kız ile dalga geçti ve annesi de onun kafasını kazımaya karar verdi,' açıklamasıyla paylaşılan video çeşitli tepkiler çekti. 

Ancak, videonun bir yıldan önce ortaya çıkmış başka bir versiyonunda ise genç kızın internet üzerinde çıplak fotoğraflar paylaştığı için bu cezayı aldığı söyleniyordu.

Kayıtta anne ve kızını bir banyoda görüyoruz. Sarışın anne kızıyla sakin bir biçimde konuşarak bir traş makinesiyle saçlarını kazıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Unfortunately, this video is not available in your country because it could contain music, for which we could not agree on conditions of use with GEMA. Avrupa sınırlarının 1000 yıllık değişimi PATATES NASIL SOYULUR ? Sevimli hamilelik