HABER
15 Kasım 2017 ( 3080 izlenme )
Reklamlar

Bu pozu verdi... Sosyal medya gülmekten öldü!Bugün sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri de ABD'nin Arkansas eyaletinden Alyssa Stringfellowdu.

Bu pozu verdi... Sosyal medya gülmekten öldü!

Genç kadın büyükannesinin aracının sigortasına kendisini de ekletmeye çalışıyordu. Sigortacı ise ondan aracın önden ve iki yandan fotoğraflarını göndermesini istedi. Bunu yanlış anlayan 25 yaşındaki öğretmen aracın değil kendisinin 3 farklı cepheden çekilmiş fotoğrafını sigortacıyla paylaştı. Bu komik olayı sosyal medyada itiraf eden Stringfellow sigortacının kendisine verdiği "Aynın bu çektiğiniz gibi fotoğraflara ihtiyacım var, ama aracınızın olması gerekiyor" diyen bir mail alınca yaptığı komik hatayı anladı. 

Çektiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşan Stringfellow utandırıcı anısını sosyal medyadan paylaşarak özgüven örneği sergiledi. Stringfellow olayı anlattığı Facebook paylaşımında "Bütün gün bunu burda paylaşıp paylaşmamayı düşündüm çünkü kabul etmesi çok utandırıcı bir şey, ancak sonunda gerçekten sarışın anımı sizlerle paylaşmaya karar verdim" dedi. Fotoğrafın anneannesi tarafından çekildiğini anlatan Stringfellow, "İşin komik tarafı, işten sonra fotoğrafları annemden çekmesini istedim ve niye benim resimlerime ihtiyaçları olsun ki diye konuştuk. Bir an bile araç fotoğrafı istediklerini düşünmedim."dedi.

Bu komik olay yüzlerce kez paylaşılırken genç kız kendini bir anda sosyal medyada günün en çok konuşulan ismi olarak buldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bitcoin Nedir? Bitcoin Nasıl Alınır? 4 Adımda Bitcoin Alma (Bitcoin Güvenli mi?) Aile Altız Bebekleriyle Fotoğraf Çektirdi – 30 Yıl Sonra Kız Kardeşler Bakın Ne Hale Geldi Şişman Değilsiniz – Sadece Bağırsaklarınızda Sıkışmış “DIŞKI” Var! Peki Bundan Nasıl Kurtulabilirsiniz? Pes dedirten skandal! Okul müdürü yetim çocukları böyle ifşa etti!