İLGİNÇ
14 Kasım 2017 ( 2230 izlenme )
Reklamlar

BUNUN FAYDASINI ÖĞRENDİKTEN SONRA HER YERİNİZİ LAHANA YAPRAKLARI İLE SARACAKSINIZ

LAHANA YAPRAĞINDAKİ MUCİZE

Lahana yaprakları tam bir doğal ağrı kesici ve adeta ağrıları kendine çekerek sizi rahatlatan, vücudumuzdaki pek çok hastalık için adeta bir mıknatıstır.

Eğer sabah kalktığınızda sürekli başınız ağrıyor ise uyumadan önce bacaklarınıza lahana yaprağı sarın ve faydasını 1 gecede görün.

Çünkü lahana yaprakları vücudumuzdan ağrıları mıknatıs gibi çeker alır. Ayrıca lahana yaprakları belirli bölgelerdeki ağrılara da çok iyi gelir.

1- Darbelere bağlı şişliklere lahana yaprağı çok faydalıdır
Elinizi bacağınızı gün içinde istemsiz olarak çarptınız ve ağrılı şiş oluştu. Hemen o bölgeyi lahana yaprağı ile sarın ve bir bandaj ile iyice sıkın. El ayak bilek bacak gibi bölgelerdeki şişlerin bir gecede geçtiğini göreceksiniz.

2- Tiroid bezine lahana yaprağı çok faydalıdır
Tiroid bezindeki anormalliklerin düzenlenmesi için doğal yöntemler deneyebilirsiniz. Akşamları yatmadan önce lahana yaprağını boğazınıza sarın ve uyuyun.

3-Baş ağrısına lahana yaprağı çok faydalıdır
Stres ve yorgunluğa bağlı baş ağrısına karşı kafanıza lahana yapraklarını koyun ve düşmesini önlemek için şapka takın. Bir haftada etkisine inanamayacaksınız.

Eklem ağrısına doğal çözüm
Sık sık eklem ağrısı yaşıyorsanız lahana yapraklarıyla eklem ağrılarınızı ve bacağınızda oluşan ödemi 1 saat içinde tedavi edebilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CEP TELEFONUNDAN KAHVE FALI BAKTIRIYORSANIZ AMAN DİKKAT ! Her Şeyi Angelina Jolie’ye benzemek için yaptı servet harcadı 40 kiloya düştü 50’den fazla estetik ameliyat oldu Hafta Hafta Hamilelik. Bebeğin Anne Karnındaki Gelişimi Hayatınızı Mahveden ve Acilen Kurtulmanız Gereken 12 Zehirli İnsan Modeli.