İLGİNÇ
10 Kasım 2017 ( 5593 izlenme )
Reklamlar

Çamaşır makinesinde kullanılan ilginç yöntem


Çamaşırları yıkamak, çamaşırlardaki lekeleri çıkarmak çoğu zaman sinir bozucu olabiliyor.

Çamaşırları yıkamak, çamaşırlardaki lekeleri çıkarmak çoğu zaman sinir bozucu olabiliyor. Leke çıkarıcının ayrı deterjanına ayrı para vermekten sıkıldıysanız beyaz sirke yöntemini deneyebilirsiniz.

Bu yöntemi uygulayan ev hanımlarının çok etkili sonuçlar aldıkları söyleniyor. Lekesi çıkmayan kıyafetlerde çamaşır gözüne bir kapak beyaz sirke koymanın lekeyi anında çıkartıcı etkisi olduğu bilinmekte…

Eğer kıyafetinizde istenmeyen kokular varsa ve yumuşatıcıya alerjiniz varsa yumuşatıcı gözüne bir miktar beyaz sirke yeterli olacaktır.

Evcil hayvanınız varsa ve kıyafetlerinizden tüyleri çıkarmakta zorlanıyorsanız etkili bir yöntem olan beyaz sirkeyi deneyebilirsiz.

Yanlış deodorant seçimiyle kıyafetlerinizde bir takım lekeler meydana gelir.  Yumuşatıcı kısmına beyaz sirke koymanın bu lekeleri gidereceği söylenmektedir.

Çamaşır makinesindeki kireci temizlemenin en etkili yollarından birinin beyaz sirke yöntemi olduğu söylenmekte… yine deterjan gözüne sirke koyarak bu sorunu çözebilirsiniz.

MİLLİYET

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doğalgaz Faturanızı Yarı Yarıya Düşüren Müthiş Yöntem Turşu Suyunun Hiç Tahmin Edemeyeceğiniz 13 Kullanım Alanı Ülkelerin IQ Sıralaması. Peki Türkiye Kaçıncı Sırada? Öksürük Ve Bronşiti Tarihe Karıştıran Ve Sadece 3 Malzemeyle Hazırlanan Müthiş Tarif
Haberler