Cep Telefonu Bağımlılığıyla İnsanların Geldiği Son Noktayı Anlatan 3 Dakikalık Kısa Film

1318 izlenme 26 Eylül 2015

Gerek bilgiye anında erişebilmenin cazibesi gerekse sosyal medyayı sürekli “n’olmuş?” diye merak ederek hesapları ve bildirimleri sürekli kontrol etme zorunluluğu hissi yüzünden telefonla olan ilişiğimizi kesmek konusunda zorluk yaşar olduk. Öyle ki “like” almak ve dikkat çekmek uğruna çevremizdeki acı olaylardan faydalanır ve bunlara karşı duyarsızlaşır hale geldik.

Tüm bunlara dikkat çekmek üzere hazırlanmış bu kısa filmse bizi kendimizle yüzleştiriyor.

Bunlar dikkat çekiyor
VİDEO GALERİ HABER Genç Kadın Yüzüne Pirinç Sürdükten Sonra Tanınmaz Hale Geldi VİDEO GALERİ HABER Cinci Hocayı Dolandıran Ankaralı Vatandaş. Çok Güleceksiniz VİDEO GALERİ HABER Aracın Etrafındaki Karları Temizlerken Araçtaki Eşi Ve Çocuğu Öldü Polis Şimdi Bütün Aileleri Uyarıyor ! VİDEO GALERİ HABER Üstün Dökmen'den Harika Bir Yazı. Bir Kez Okuyun, Sonra Zaten Paylaşırsınız VİDEO GALERİ HABER İki Sevgili Önce Yan Yana Geldiler. Arkalarını Dönünce Herkes Büyülendi! VİDEO GALERİ HABER Öğretmen -Öğrenci Harika Ses VİDEO GALERİ HABER Veliden Öğretmeni Şok Eden Çıkış. Laf Aramızda İyi de Bir Çıkış Olmuş
Son aramalar : Genç Kadın Yüzüne Pirinç Sürdükten Sonra Tanınmaz Hale GeldiBEN YORULDUM HAYAT GELME ÜSTÜME. MÜKEMMEL BİR TÜRKÜ !
KAPAT

Popüler