İLGİNÇ
15 Ekim 2017 ( 2105 izlenme )
Reklamlar

Dikkat! Biz değil bilim söylüyor: 30 yaşından sonra sakın evlenmeyin! 
Yapılan yeni bir araştırma 32 yaşından sonra evlenenlerde boşanma oranının daha yüksek olduğunu ortaya çıkardı. Utah Üniversitesinden sosyolog Nichola Wolfinger’in yaptığı araştırmada geç evlenenlerin evliliklerinin çok uzun sürmediği ve özellikle son 20 yılda bu çiftlerde boşanma oranının hızla yükseldiği ortaya çıkarıldı.

Yapılan yeni bir araştırma 32 yaşından sonra evlenenlerde boşanma oranının daha yüksek olduğunu ortaya çıkardı.

Dikkat! Biz değil bilim söylüyor: 30 yaşından sonra sakın evlenmeyin!

Utah Üniversitesi’nden sosyolog Nichola Wolfinger’in yaptığı araştırmada geç evlenenenelerin evliliklerinin çok uzun sürmediği ve özellikle son 20 yılda bu çiftlerde boşanma oranının hızla yükseldiği ortaya çıkarıldı.

Evliliği uzun sürenlerin ise erken yaşta evlendiğini ya da 45 yaş sonrasında birbirini bulan aşıklardan çıktığını belirtti.
Erken yaşta birlikte olan çiftlerin beraber büyüdüğünü ve bu sayede iletişimlerinin daha güçlü olduğu belirten sosyolog, bu sayede her iki tarafın da birbirine daha kolay uyum sağladığını dile getirdi.,

 

Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kadınlar erkeklerin neresine bakar? İSTEDİĞİN BİR KİLİDİ AÇ VE GERÇEK KİŞİLİĞİNİ ÖĞREN!!! BEBEK BAKMA KONUSUNDA HERKESİN BİLMESİ GEREKEN ÖNEMLİ BİLGİLER Sallama Çayı Bahçeye Gömdü Öğrenince Sizde Aynısını Yapacaksınız