İLGİNÇ
20 Ekim 2017 ( 950 izlenme )
Reklamlar

Doktorlar Bile Hayrete Düştü !

15 yaşında adı açıklanmayan çocuk sürekli mide bulantısı yaşamaya başladı. Ailesi onu doktora götürdüğünde ise hayatlarının şokunu yaşadılar! Doktorlar bile gördükleri karşısında şoke oldu…

Sürekli mide bulantısı yaşamaktan şikâyet eden 15 yaşında bir çocuk hastaneye gitti. SultanAbdul Halim hastanesinde çocuğun karnında anne karnında ölen iki kardeşinin fetüsü olduğu anlaşıldı.

 

Çocuğun karnında bulunan ikiz kardeşine ait fetusun çocuğun vücuduna bağlı kalarak bir süre boyunca vücut gelişimini devam ettirdiği belirtildi. Çocuğun karnından çıkarılan fetusun saçlarının normal bir şekilde uzadığı ve cinsel organının gelişim sağladığı ifade edildi.İsmi açıklanmayan 15 yaşındaki çocuğun karnındaki kitleyi fark eden doktorlar ilk olarak bunun bir tümör olduğunu düşündü.

Çocuğun karnından alınan fetusun ağırlığı ise 1.6 kilo.Çocuğun karnındaki ikiz kardeşinin fetusunu taşıdığını öğrendikten sonra şoke olduğu ifade edildi. Fetusun kardeşinin karnından alınmasının ardından annenin isteği üzerine aile tarafından özel bir cenaze töreni düzenlenmesi kararlaştırıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kilo Vermek ve Duruşunuzu Düzeltmek İçin Japonya’ya Özgü Bir Yöntem 12 Ay Boyunca Her Sabah Zerdeçal Suyu İçti ve Bu Oldu Baba, Kızının Fotoğrafını Çekti. Ama Fotoğrafı Yakınlaştırınca Gözlerine İnanamadı! Türk insanı Abi Yeterki istesin. Torna ile sigarasını yakan adam.
Haberler