İLGİNÇ
28 Kasım 2017 ( 286 izlenme )
Reklamlar

Dünyaca Ünlü Şirketlerin Mülakatta Sorduğu 16 İlginç SoruDünyaca ünlü şirketlerde çalışmak şüphesiz herkesin rüyasıdır. Ancak bu şirketlerin mülakat sorularını duyunca fikriniz biraz değişebilir.

1- Veritabanının ne anlama geldiğini sekiz yaşındaki kuzeninizin anlayacağı bir şekilde açıklayınız.2- Eşit boyda 8 topunuz var ancak bir tanesi diğerlerinden daha ağır. Bir terazi ve 2 kez tartma hakkıyla ağır olanı nasıl bulursunuz?


3- Eğer Hollywood hayatınızı film yapmaya kalksa kimin sizi canlandırmasını isterdiniz?4- Seni neden işe almamalıyız?5- Altı aylığına tüm sorumluluklarınız alınsa ve maddi hiçbir sorununuz olmasa bu süreyi nasıl geçirirsiniz?6- Bir saati en yaratıcı şekilde nasıl kırarsın?7- Seattle’ın tüm camlarını temizlemek için kaç para istersin?8- Eğer size büyük bir gazeteye yarın manşet atmak imkanı verilseydi, biz yarın ne okurduk?9- Hep erkek çocuk istenen bir köyde aileler erkek çocuk doğuncaya kadar doğurmaya devam ediyor. Erkek doğarsa da artık çocuk yapmıyor. Bu köyde kızların erkeklere oranı ne olabilir?10- Bir albüm çıkarmış olsaydınız adı ne olurdu?11- At boyutunda bir ördekle mi yoksa 100 ördek boyutunda bir atla mı savaşmayı tercih ederdin?


12- Şimdiye kadar Facebook’un topladığı bütün veriye erişim izniniz olsa ne yapardınız?13- Uğur böcekleri kırmızıdır. Çilekler de öyle. Peki neden?14- Size altı aylık ömrünüz kaldı deseler, kalan altı ayınızda neler yapmak isterdiniz?15- Her gün kaç yeni çocuk doğuyor?16- Apple hakkında benim bilmediğim bir şey söyle.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Klozete Sirke Döktü. Sifonu Çekince Ne Olduğuna İnanamayacaksınız! NE ZAMAN EMEKLİ OLACAĞINI ÖĞRENMEK İSTEYENLER BU TABLOYA GÖZ ATSIN! Seçtiğiniz değerli taştaki yansımanız size ne söylüyor? Boşanmak istiyorum, mutsuzum diyorsanız okuyun!