İLGİNÇ
03 Aralık 2017 ( 1584 izlenme )
Reklamlar

Eklem ağrılarını gideren elma sirkesi yumurta kabuğu tedavisi!

Eskiden Japonların kullandığı, ayak bilekleri diz ve eklemlerindeki ağrılar için sık sık kullandığı doğal bir tedavi yöntemidir. Kemiklerin birbirine sürtündüğü eklem bölgelerindeki ağrılar özellikle belli bir yaştan sonra dayanılmaz bir acı haline gelmeye başlar.

Bir çoğunuz pahalı ve vücudu yoran, yan etkileri olan ilaçlar kullanmayı alışkanlık haline getirdiniz bile ama eskiden yani eczanelerin ve ilaç firmalarının her köşeye kurulmadığı tarihlerde insanlar tedaviyi doğal yöntemlerle sağlıyordu. Biz de size eskiden ninelerinizin babaannelerinizin bildiği bir yöntemden bahsetmek istiyoruz.
Evet Japonya’da doğan bu “Eklem ağrılarını gideren elma sirkesi yumurta kabuğu tedavisi” samuray savaşçıları tarafından oldukça sık kullanılmaktaydı.Çünkü onlar sirke ve yumurta kabuklarının karışımı ile oluşan bol kalsiyumlu karışımın eklemler için ne kadar faydalı olduğunun farkına varmışlardı. Biz de unutulmaya yüz tutmuş olan Eklem ağrılarını gideren elma sirkesi yumurta kabuğu tedavisi için gerekli malzemeleri sıralayalım.Gerekli malzemeler ve yapılışı: 1 Adet köy yumurtamızı iyice yıkıyoruz ve temizliyoruz. Temiz olduğuna emin olduktan sonra 150ml yani yaklaşık bir buçuk – iki  çay bardağı elma sirkemizin içine atıyoruz. Bir hafta kadar beklettikten sonra yumurtanın kabuğu tamamen eriyecek ve sirkeye karışacak. Süremiz dolduğunda yumurtayı sirkenin içinden çıkartın ve kalan sirkenin üzerine seyreltmek için 1 su bardapı kadar su ilave edin.

Eklem ağrılarını gideren elma sirkesi yumurta kabuğu tedavisi için karışımımız hazır. Eklem ve diz ağrılarınızı gidermek için günde 3 kere 1 yemek kaşığı kadar için. Ağrılarınız 10 güne kalmadan hissedilir derecede azalacak. Merdiven çıkarken hissettiğiniz ağrı ve acıların azaldığını tecrübe edinmek size moral olacak. Lütfen bu haberimizi ülkemizde bu hastalıktan şikayetçi pek çok insanın da olduğunu düşünerek sosyal medya hesaplarımızda paylaşalım.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yatağınızın Kenarında Mutlaka Bir Aspirin Olsun ! Neden mi? Yangın merdivenin yerine yapılan güzel bir buluş, İzlemek için tıklayın Bir Ay Sonra Geçireceğiniz Kalp Krizinin Önüne Geçmenizi Sağlayacak 8 Bulgu 20 Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tarifi