Popüler Yeniler

Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren 10 Belirti !

12 Mart 2021 672909 izlenme
Reklamlar

1-Bir erkek size karşı duygular besliyorsa, beraber olduğunuz bir ortamda tüm dikkatini size verecektir.

2-Eğer o anda kravat takıyorsa, sık sık kravatı ile oynar. Düzeltir, gevşetir, tekrar sıkar. Bu hem heyecanlı olduğunu hem de size güzel görünmenin bilinçaltından dışa vurumudur. Ayrıca buna ek olarak, devamlı olarak saçlarını düzeltme hareketi yapar ve elini çenesine koyar.

3- Sizinle konuşurken tensel temas kurmaya çalışırlar. Bunu sağlamak için de her fırsatta ellerinize, kollarınıza ve omuzlarınıza dokunur. Ama bunu yaparken arkadaşınız olduğu için yapıyormuş gibi davranmaya çalışır.

4-Özellikle en dertli ve üzgün olduğunuz zamanlarda sizi teselli etmek için arar. Kafa dağıtmak için sizi dışarıda bir yerlerde baş başa kahve içmeye davet eder.

5-Erkekler normalde moda, makyaj, güzellik, dekorasyon gibi kadınca konulardan hoşlanmazlar. Ancak sizden hoşlanıyorsa, anlattığınız bu konuları dikkatlice dinleyecektir ve hatta size fikir bile verecektir.

6-Baş başa muhabbet ettiğinizde size doğru eğilerek konuşurlar. Ve siz konuşurken devamlı dudaklarınıza bakarlar. Sanki konuştuklarınızı duymuyormuş da dudak okuyarak sizi anlıyorlarmış gibi.

7-Kendi kariyerinden bahsederken her zaman olduğundan fazlasını abartarak anlatır. Normal bir işte çalışsa bile sanki dünyayı kurtarıyormuş gibi davranır.

8-Her fırsatta sizinle göz teması kurmaya çalışırlar. Ve size bakarak konuşurken gözlerini kısarlar. Keskin ve çapkın bakışlar atmaya çalışırlar.

9-Horul horul uyusa bile, her muhabbetinizde artık geceleri uyuyamadığını belirtir.  Ayrıca, çok dertli olduğunu ve bu yüzden içtiğini söyler. Bu söyledikleri kimi zaman gerçek olsa bile, çoğunlukla ilgi çekme amaçlıdır.

10-Sizin hayatınızda ve çevrenizde olan herkese çok kibar cana yakın davranırlar.

Reklamlar
Reklamlar