HABER
07 Kasım 2017 ( 773 izlenme )
Reklamlar

Erkeklerin Yaptığı ve Her Kadını Oldukça Etkileyecek 7 Davranış
Günümüzde kahramanların yalnızca kitaplarda ve filmlerde var olduklarına inanıyoruz. Ancak durum hiç de zannettiğniz gibi değil. Modern dünyamız içinde de gerçek prensler mevcut. Kibar ve düşünceli bir erkekle karşı karşıya olduğunuzun 7 kanıtını sizler için sıraladık.


1. Yiyeceğin son kısmını sizin için bırakması.

Herkesin bildiği gibi erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer. Kulağa ne kadar klişe de gelse bu durumun doğru olduğunu söylemek zorundayız :) Eğer bir erkek, yemeğinin son lokmasını bir kadın için saklıyorsa, bu onu önemsediğinin ve gerçekten sevdiğinin bir işaretidir. Bu cidden önemli bir nokta, bize güvenin!

2. Ailenizle zaman geçirmesi.

Bir erkek bebeklik fotoğraflarınızla, kardeşlerinizle yaşadığınız komik anılarınızla ilgileniyorsa ve hafta sonu erkek arkadaşlarıyla futbol oynamak yerine ailenizle zaman geçirmeyi tercih ediyorsa, onun doğru kişi olduğuna emin olabilirsiniz. Ailenizin sizler için ne kadar önemli olduğunu kavramış olduğunu da asla unutmayın.

3. Sizi etrafındaki herkesle tanıştırması.

Kibar bir erkek, sokakta karşılaştığı ve sohbet etmeye başladığı bir arkadaşına sizi tanıştırmazsa ne kadar incinebileceğinizin farkında olan erkektir. Özenli bir erkek, asla böyle bir şey yapmamaya dikkat edecek ve sizin nasıl mutlu ve rahat hissedeceğinizi bilerek ona göre davranacaktır.

4. Bir neden olmaksızın size hediye alması.

Günümüzün "prensleri" sevdiği kadına çiçek göndermek ya da bir hediye almak için bir neden olması gerekmediğinin farkındadırlar. Normal bir günde, işten dönerken, annesini, çok sevdiği bir arkadaşını ya da sevgilisini gülümsetmek adına gördüğü o harika çiçeklerden almaktan çekinmez.

5. Sizi her zaman koruması.

Bu aslında her kadının fark edemeyeceği küçük bir jest olabilir. Halbuki, kaldırımın yola yakın kısmından bile yürümesi sizi aniden yaşanabilecek herhangi bir aksaklığa karşı korumasının bir işaretidir.

6. Alnınıza kondurduğu bir öpücük.

Bir erkek sevdiği kadını alnından öpebiliyorsa, bu ona ne kadar değer verdiğinin bir göstergesidir. Hangi kadın böyle güzel bir davranış karşısında mutlu olmaz ki?

7. Üşüdüğünüzde size ceketini vermesi.

Elbette bir kadın üşüdüğünde kendi başının çaresine bakabilir, ancak kibar bir erkek sevdiği kadın üşüdüğünde ona ceketini verebilen erkektir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barış Manço’dan Fransız Sunucuya Kapak Bitcoin Nedir? Bitcoin Nasıl Alınır? 4 Adımda Bitcoin Alma (Bitcoin Güvenli mi?) ‘Mavi Balina’ oyunu oynayan çocuk intihar etti Kansere Karşı Her Evde Bulunan İki Basit Besini Birleştirip Tedaviye Dönüştürdü Hükümet Önünü Kesti