İLGİNÇ
20 Ekim 2017 ( 1583 izlenme )
Reklamlar

Günde sadece 12 dakikalik egzersizle dayanılmaz bacaklara sahip olacaksınız.Çoğu kadının ortak problemi, en problemli organ olan kalçalar ve bacaklardan yağları atmaktır. Sadece kadınlarla da sınırlamıyalım, ciddi anlamda vücut geliştiren ve spor yapan herkesin bildiği çok önemli bir şey her türlü antrenmanın atasının bacak antrenmanı olduğudur. Bacaklar vücudumuzda en çok enerji harcayan ve en önemli kaslardandır.Bu yağlardan kurtulabilmek için planımızda birkaç aşama var: Günlük yiyeceklerle aldığınız kalori miktarına dikkat etmek, bolca su içmek ve efektif antrenmanlar yapmak.

Bir spor salonuna gitmek çok da önemli değil çünkü bu egzersizleri evde de yapabilirsiniz. Yapmanız gereken şey her gün 12 dakika bu egzersizi yapmak. Bir haftada kalçanızdan 1 santimetre kaybettirecekmiş.

Ve işte karşınızda evinizde yapabileceğiniz 12 dakikalık bacak antrenmanı. Başkalarının da yararlanabilmesi için bu yazıyı paylaşmayı unutmayın.

kadinsite.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Heidi’nin Gerçek Hikayesi – İsviçre’nin Karanlık Yüzü Alman doktor kansere doğal tedavi buldu, hükümet onun önünü kesti! ZEKİ BİR KADINLA BERABER OLDUĞUNUZUN 10 BELİRTİSİ ENDİŞE BİTTİĞİNDE SAĞLIK BİR ANDA DÜZELİR