Popüler Yeniler
Reklamlar

Güne iyi başlamak için her sabah bu yazıyı okuyun



Birilene sevginizin tümünü sunmak, Asla sizi de ayni sekilde seveceginin garantisi degildir. 

Sevgiye karsilik beklemeden Allah`U Teala askina sevin; Sadece sevginin karsidakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdügüne emin olun. 

Birini sevmek içinde bir an yeterlidir Rabbimizdir Sevgiyi El Vedud ismi ile yüregimize yerlestiren, ama birini unutmak ise bir ömür sürer. 

Görünüse aldanmayin; kandirici olabilir. Zenginlige aldanmayin; yok olur gidebilir.( Zekat ve Sadaka )
Sizi güldüren Rabbinin iman yükledigi birini seçin çünkü karanlik bir günü aydinlatan sey birlikte gülümsemededir din kardesligidir. 

Öyle zamanlar vardir ki, bazen birini öylesine çok özlersiniz ki, onu hayallerinizden çikarip, gerçek hayatta kucaklamak sarmak istersiniz. Hayal etmek istediginiz seyi hayal edin, gitmek istediginiz yere gidin, olmak istediginiz kisinin yaninda olun, çünkü yasayabileceginiz anlar cok kisa ve tüm bunlari yapabilmek için gec kalmayin keskeleriniz olmasin, affedin Rabbimiz askina

Sizi tatli kilacak kadar yeterli mutlulugunuz olsun kanaat, güçlü kilacak kadar aci deneyiminiz,insan kilacak kadar üzüntünüz, ve sizi mutlu kilacak tek sey namaziniz kullugunuza tesekkür borcunuz ,umudunuz Dualariniz seccadeniz olsun. 

Daima kendinizi baskalarinin ayakkabilarina koyun onlarin penceresinden bakin. Eger ayaklariniz aciyorsa, o kisininkiler de aciyordur. 

En mutlu kisiler, her seyin en iyisine sahip olanlar değildir, onlar karsilarina çikan her seyin değerini en iyi bilenlerdir,tefekkür ve sükür edenlerdir 

Mutluluk: aglayanlar Rabbin icin akan gözyaslari ,rahmet yagmurudur onlar , incinenler, ve takvada çaba gösterenler için vardir, çünkü böyle insanlar hayatlarina giren her insanin önemini takdir edenlerdir ve onlara din kardesi gözüyle bakanlardir. 

En deger dolu gelecek, unutulmus bir geçmisimin hatalarimizin üstünde yükselir , geçmisinizdeki kalp kirikliklarini ve hatalari silmezseniz tevbe etmezseniz hayatin içinde ilerlemede zorlanirsiniz

SEVIN.. SEViN.. SEViN..Allah AZZE VE CELLE ASKINA HiÇBÝRSEYi VE HiÇKiMSEYi DÜSÜNMEDEN SEViN.. SEVGINiZi, SEVDiGINiZi ELDE TUTMAK INCITMEMEK iÇiN HER YOLU DENEYiN. 

Bir GÜN HER SEY ÇOK GEÇ OLABiLiR. UNUTMAYIN!