İnsanları Dış Görünüşüyle Yargılamayın!

1626 izlenme 12 Ekim 2015
Reklamlar

Videoada, sinemaya normal bir şekilde giden çiftler görülmektedir. Ancak bu çiftleri bir sürpriz beklemektedir. Salon, önceden ayarlanmış, "kaba görünümlü", "dövmeli", "motorsikletçi" diye tabir edilen erkeklerle doludur.

Çiftlerin bir çoğu, özellikle de "alfa erkek" olma merakındaki erkekler, salondakileri görür görmez savunmaya geçmiş, çoğu filme gitmekten vazgeçmiştir. Ancak sadece birkaç çift, görünüşlere aldırmadan, en azından ilk şaşkınlıktan sonra umursamadan, yerlerini almışlardır. Ve bunu başarabilen, önyargılarını ve insanların dış görünüşlerine yönelik boş korkularını kırabilenler, "kazanan" olmuşlardır. Ödülleri, sıcacık bir alkış ve o sert adamların, gülümseyen suratlarıyla birlikte ikram edilen bir şişe içecektir. Ne kazandıkları çok da önemli değil aslında.

"İnsan"lığı kazanmış olmaları önemli.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ali Ağaoğlu: "Ortanca hanımla(!) İstiklal caddesine gittim. Millet fakir(!), karanfil bırakıyor, ben gül bıraktım.'' Herkesin Rüyasında Gördüğü Esrarengiz Adam Cep telefonu bağımlılığının geldiği SON NOKTA! Kadın milletinden korkulur arkadaş :))
Haberler