ANA SAYFA
26 Ekim 2017 ( 1888 izlenme )
Reklamlar

Kadınlar Neden Hep Serseri Tipli Erkekleri Sever?


Kötü adam şeklinde ifade edilebilecek serseri lakaplı bazı kişilikler nasıl oluyor da her zaman en güzel kadınları tavlayabiliyor?

 

Özü sözü bir, efendi, oturup kalkmasını ve nerde ne konuşacağını bilen saygılı adamlar neden her zaman sevdiği kadınları hep bu gibi kötü erkeklere kaptırıyor?

Kadınlar niçin kendileri için en kötü seçimi yaparlar?

Aslında bunun bilimsel bir açıklaması varmış. Kadınların neden hep serserilere aşık olduğunun arkasında bazı önemli yanılgılar yatmakta. Peki bakalım bunlar nelermiş;

Bu tür erkekler, cazibelerinin farkında olduklarından dolayı egoları çok yüksek kimselerdir ve “elimi sallasam ellisi” felsefesine sahip oldukları için hayatlarına girip çıkan kadınları pek önemsemezler.

Kadınların bu erkekleri seçmesinde de birkaç sebep var. Bunlardan biri, kadınların erkeklerdeki cazibeye karşı koyamayışları. Dış görünüşü çok çekici olan erkeklerin iyi bir baba olacağını düşünen kadınlar, ilişki sonunda ne yazık ki üzülüyorlar.

Diğer bir sebep ise, karşılarındaki adamın, kafalarında kurdukları beyaz atlı prens olduğuna inanmaları. Hayalleri ve gerçekleri birbirine karıştıran kadınlar, hep bekledikleri adamla karşılaştıklarını zannettiği için “kötü çocuk”larla birlikte olmayı seçiyorlar.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Böyle bir zeka görmedim :) Dünya 1 dakikalığına yine güzelleşmiş ZEKİ İNSANLARIN EN BELİRGİN 8 ÖZELLİĞİ Parmak kesmeyen testere, izleyin çok güzel bir icat