ANA SAYFA
01 Aralık 2018 ( 2613 izlenme )
Reklamlar

Kanserin Çaresini Bulan Bir Doktor Daha Öldürüldü

Dünyanın en büyük ve tehlikeli hastalıklarının başında gelen kansere maalesef genelde çözüm bulunamıyor. Aslında bulunuyor ama bulan kişi ne hikmetse bulduğu tedavi yönteminden sonra öldürülüyor. Yani derin bir komplo var diyelim. Kansere çare bulmak demek daha çok ölümsüz insan demek ve tabi ki, ilaç şirketlerinin parasız kalması demek. İnsanların sağlığı veya hayatta kalması bazı mafya bozuntularının işine gelmiyor. Gerçekten çok acı bir durum. Sırf para uğruna bu illet hastalığa çözüm bulan kişilerin katledilmesi insanlığa her anlamda aykırı bir durum

“Geçmiş tarihlerde ciddi hastalıklar üzerinde sürdürülen araştırmalar tam tıbbi bir devrime yaklaşmak üzereyken, çalışmaların beklenmedik bir şekilde durdurulup, araştırmayı yapan bazı Doktorların esrarengiz bir şekilde öldürüldüklerine çok kez şahit olduk.”

Kanser, AİDS ve Otizm gibi hastalıkların kesin çaresini bulmak üzere araştırmalar yapan Dr. Bradstreet, göğsünden vurularak öldürüldü. Henüz az bilinen fakat Kanser, HİV Virüsü ve Otizm üzerinde çığır açacak potansyele sahip olan GcMaF adındaki molekül üzerinde ciddi araştırmalar gerçekleştiren Dr. Bradstreet’in cesedi, bir nehirde sürüklenirken (19 Temmuz , 2015) bulundu.GcMAF vücutta doğal oluşan bir moleküldür ve hastalıkların tedavi süreçlerinde daha az yan etkileri ile birlikte, birden fazla çalışmalarda iyileştirici özellikler göstermiştir. Tüm tedavilerde olduğu gibi, avantajları ve dezavantajları vardır.


 
Ancak kemoterapinin ağır basan yan etkilerine nazaran, Dr. Bradstreet’in araştırdığı tedavi yönteminde, çok daha az yan etkiler gözlemlenmiştir ve 24 haftalık bir tedavi sürecinin maliyeti 2.000 dolar’ı geçmemektedir.

% 85 bir başarı oranıyla, şifasını bulan vakaların yanında, hastalıkta ciddi oranda gerilemeler ve tedavinin sonunda hastalığa karşı ömür boyu sürecek olan bir bağışıklık kazandırarak, kanser tedavisinde uygulanan bir çok klasik yöntemden çok daha avantajlı olduğu ispatlanmıştır.

ABD Gıda ve İlaç İdaresi tarafından Dr. Bradstreet’in tedavi yöntemi “yasa dışı” ve tedavide uygulanan ilaçları “onaylanmamış” olarak ilan edildi. Ancak GcMAF yasal bir şekilde, Japonya dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde oldukça başarılı sonuçlarla uygulanan yeni bir tedavi yöntemi olarak değer görüyor.

Aynı zamanda GcMAF tedavisi başarısı ile doğrudan ilgilenip memnun kalanlar tarafından bir çok ülkede, evrensel anlamda “kanser için yeni şifa yöntemi” olarak ilan edildi.Bir kan ürünü olan (globulin bileşeni Makrofaj Aktive Faktörü), HIV, Otizm ve Parkinson olmak üzere tedavi amaçlı bir dizi rahatsızlıklarda uygulanabiliyor. Endokannabinoidler moleküler düzeyde THC kullanılarak taklit edilirken, GcMAF bağışıklık sistemini ve makrofaj aktivasyonunu uyararak kanser hücrelerini ve diğer anormal hücrelerinin öldürülmesi sağlanıyor.

Japonya’da bir tedavi kliniğinin verilerine göre, GcMAF bir disfonksiyon sonucu ya da bağışıklık sistemi bozukluğunun sebep olduğu bir çok hastalıkları tedavi edebiliyor.

GcMAF ile tedavi edilebilen hastalıkların listesi:


Özellikle kanser hastalarının büyük bir gelir kaynağı olarak görüldüğü ticari odaklı tıp sektörü tarafından,GcMAF gibi başarılı ve kalıcı tedavi yöntemlerinin ciddi bir tehdit olarak algılanması hiç şaşırtıcı değil.

İngilterede 1939’da yürürlülüğe giren Cancer Act (Kanser yasası) gibi yasaların, tıbbı sağlayıcı ve kliniklerle alternatif kanser tedavilerin sadece görüşülmesinin bile yasaklanması, bu tekelin sağlıktan çok ticarete önem verdiğinin en büyük ıspatı.


GcMAF bazlı araştırmalarının ve THC’nin yasaklanması gibi engellerin yanında, faydalı olan alternatif tedavi yöntemlerini engelleyen yasalardan her yil sadece bir tanesi yürürülükten kaldırılması, yüzbinlerce insanın hayatını kurtarabilir. Hayat kurtarmaktan ziyade, bir çok hastanın maruz kaldığı, faydadan çok zarar sağlayan, eziyet derecesindeki tedavi yöntemlerinin kurbanı olmaktan da kurtulurlarSadece bir ay içinde, altı doktor genellikle benzer şartlar altında (bir adet kurşun yarası ile), Florida’nın doğu kıyısında ölü olarak bulundu. Dosyaları hızlı bir şekilde kapatılan bu ölüm vakaları, araştırmaya ve eleştirmeye yer bırakmıyor. Ölümüne hiç bir şekilde anlam veremeyen Dr. Bradstreet’in ailesi, talepleri ve soruları karşısında bir şeye ulaşamıyor.


(https://evrenseluzayplatformu.blogspot.com.tr/2016/11/kanserincaresinibulanbirdoktordaha.html)belirtilen kaynaktan alınmıştır.
Bahar Celbiş

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gerçek Dünyanın Barbie ve Ken'i Sonunda Birbirini Buldu Hangi İlaçlar Hangi Besinler ile Alınmamalı? Hangi İlaçlar Hangi Besinler ile Etkileşime Geçer? Şaşırtıcı Tişört Değiştirme Numarası.mp4 Muz Kabuğuyla Sadece 1 Haftada Çözebileceğiniz 8 Devasal Rahatsızlık