ANA SAYFA
20 Ekim 2017 ( 1061 izlenme )
Reklamlar

Kuru Üzüm Suyu ile Karaciğer TemizliğiKuru üzüm suyunun arkasında yatan büyük sır nedir? Kuru üzüm suyu kan dolaşımınızı daha etkili şekilde temizlemeye yardımcı olacak, karaciğerde bulunan özel biyokimyasal işlemleri uyarır. Kuru üzüm suyunun faydaları ağırlıklı olarak, sizin de bildiğiniz gibi, üzümlerin kendisinden gelmektedir.

Bu tedaviyi dört gün arka arkaya uygularsanız, sindiriminizin kolaylaştığını ve daha çok enerjiniz olduğunu fark edeceksiniz.

Malzemeler
* 2 bardak su (400 ml)
* 150 gram kuru üzüm

Hazırlanışı

Kuru üzümleri yıkayıp bir kenara ayırın. İki bardak suyu kaynatın. İçine kuru üzümleri atın ve 20 dakika boyunca yavaşça kaynatın. 

Ertesi sabah, kuru üzümlerin suyunu süzün ve bu leziz suyu yeniden ısıtın. Suyu tercihinize göre sıcak veya ılık içebilirsiniz, ancak en önemlisi aç karna içmeniz. Ardından kahvaltıdan önce 30 ile 35 dakika kadar bekleyin.

İdeal olarak bunu arka arkaya birkaç gün tekrar etmeniz ve ertesi sabah uyanır uyanmaz kuru üzüm suyunuz içecek şekilde geceden hazırlamanız gerekiyor.
Bu rutini en az dört gün takip etmeyi unutmayın.

Bu tedaviyi ayda bir kez kullanabilirsiniz; hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. En ilginç olan nokta ise normalde kuru üzümlerde bolca bulunan şekeri bu sayede almıyor olmanız. Aynı zamanda yağ oranı düşük olan ve bol miktarda taze sebze meyve içeren bir beslenme de uygularsanız, genel olarak daha sağlıklı bir karaciğere sahip olacaksınız ve kuru üzüm suyu da rutininizin harika bir tamamlayıcısı olacak.

 ALINTIDIR. 

KAYNAK: Sagligabiradim.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fotoğrafa poz veren kaç kişi var? Gözler bazen her şeyi göremez. Fotoğraftaki sürprizi bulabildin mi? Görünmezliği Bulan Çinli Adam. Gerçekten Çok Şaşıracaksınız! GÜNE LİMONLU SU İLE BAŞLAMAK İÇİN TAM 20 MUHTEŞEM NEDEN: Sınıfta sıra ile drift yapan öğrenci! - MemurlarnetVideo Facebook