İLGİNÇ
10 Aralık 2017 ( 5083 izlenme )
Reklamlar

Salonunda Uyuyakalan Hemşirenin Fotoğrafını Çeken Kuaförün Sözleri İnternette Hızla Yayılıyor
Hepimiz hemşirelerin, doktorların ve sağlık sektöründe diğer çalışanların ne kadar önemli işler yaptıklarını biliriz.

İşleri zor olmasına rağmen maaşları emeklerini tam olarak karşılamaz. Özellikle de hemşireler gün boyunca zorlu görevlerini yerini getirirler ve bunun maddi olarak karşılığını tam olarak alamazlar.

Ashley Bolling ismindeki bir bayan kuaförü hemşirelerin her gün nelerle uğraştıklarını gözler önüne serdi. Daimî müşterilerinden olan bir hemşire yine bir gün kuaföre geldi.

Sırada beklerken hemşire uyuyakaldı. Ayaklarını da o sırada sandalyeye uzatmıştı. Üzerinde iş kıyafetleri vardı.

Ashley hemen hemşirenin fotoğrafını çekti ve harika kelimelerle Facebook’ta paylaştı.

Hemen gönderisini okuyun.

“Bugün kuaföre daimi müşterilerimden olan bir hemşire geldi. Üzerinde iş kıyafetleri vardı ve yorgunluktan uyuyakaldı.

Muhtemelen bütün gün çalışmıştı ve çok fazla uyuyamadığı her halinden belliydi.

Uyuduğunda ben de saçını yapmaya devam ettim. Sonra ayakkabılarını gördüm.

O ayakkabılarla her gün ne kadar yürüdüğünü merak ettim. Bu ayakkabıları giyerken kan, göz yaşı ve sevdiği bir hastasının son nefesine tanık olmuştu.

Kaç gündür aynı ayakkabıları giydiğini geçirdim aklımdan. Sadece o değil, diğer tüm hemşireler. Yine son nefesine kadar mücadele eden hastasının son dakikalarında da muhtemelen ayağında bu ayakkabılar vardı.

Sandalyeye uzattığı ayağındaki ayakkabıları ve cebindeki çağrı cihazıyla, onunla ilgilenmekten ve onu güzelleştirmekten büyük bir keyif aldım. Böyle emekçi bir kadının arkadaşım olması benim için ayrı bir gurur.

O ve onun gibiler kız kardeşlerimiz, kızlarımız, kuzenlerimiz ve arkadaşlarımız. Onlara saygıyla yaklaşmayı ve hakettikleri değerleri vermeyi unutmayın.

Çok kutsal bir göreviniz var. Yerinizi kimse alamaz. Çok seviliyorsunuz!”


Ashley’nin güzel sözlerine katılmamak elde değil. Canını dişine takıp her gün durmadan çalışan hemşirelerimizi onurlandırmak için paylaşmayı unutmayalım.

 

 

Kaynak: http://tr.newsner.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Canan Karatay’dan yumurtayı haşlayarak tüketenlere önemli uyarı! YGS'deki GEOMETRİ SORULARININ HEPSİNİ YAPACAKSINIZ. MÜKEMMEL ÇÖZÜMLER.. Diş ağrısından duramıyorsanız bunu mutlaka deneyin Dünyanın En Zeki İnsanı Çocuklarda bu yaşa dikkat etmemizi istiyor