İLGİNÇ
30 Kasım 2017 ( 945 izlenme )
Reklamlar

Seçtiğin Gökyüzü Sana Nasıl Bir İnsan Olduğunu Söyleyecek!


gokyuzu-1[1]

1. Gökyüzünü Seçtiysen, Senin en belirgin özelliğin: cesur ve mücadeleci olman. İnanılmaz bir vizyona sahip, her daim radikal kararlar alabilen bir insansın. Fikirlerinden asla ödün vermez, inandığın yolda yürümeye devam edersin.

2. Gökyüzünü Seçtiysen: Senin en belirgin özelliklerin, dürüst, sözünde duran ve güvenilir olman. Her zaman doğru olanın peşindesin. Yalanla da yalancı insanlarla da işin olmaz.

3. Gökyüzünü Seçtiysen: Senin en belirgin özelliğin, azimli ve kararlı olman. Her zaman doğru bildiğin yolda emin adımlarla yürürsün. Hiçbir şey ve hiç kimse seni yolundan edemez.

4. Gökyüzünü Seçtiysen: Senin en belirgin özelliğin, uyumlu olman. Girdiğin her ortama rahatlıkla ayak uydurabilen, etrafındakiler tarafından çok sevilen bir insansın.

5. Gökyüzünü Seçtiysen: Senin en belirgin özelliğin, güçlü ve mücadeleci olman. Kolay kolay boyun eğmeyen bir yapın var. Ayrıca doğru ve dürüst bir şekilde yaşamak senin için hayattaki en önemli şey.

6. Gökyüzünü Seçtiysen: Senin en belirgin özelliğin, iyimser olman. Hayata her zaman iyi tarafından bakıyorsun, çünkü yaşamın sana verilmiş bir armağan olduğunun farkındasın.

Kaynak: baykush

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uyku Pozisyonunuza Göre İlişkiniz Eşinin Kendisini Aldattığı Kadına Öyle Bir Mektup Yazdı ki Kadın Adamla Görüşmeyi Kesti İki Sevgili Önce Yan Yana Geldiler. Arkalarını Dönünce Herkes Büyülendi! Sarıkız örümceği "ÜLKEMİZDE YAYILMAYA BAŞLADI ÇOK TEHLİKELİ! ÇOCUKLARINIZ VE ÇEVRENİZDEKİLERİ KESİNLİKLE UYARIN! "