İLGİNÇ
05 Aralık 2017 ( 1057 izlenme )
Reklamlar

Sevgilinize asla söylememeniz gereken 6 şey
Ne kadar kızgın olursanız olun erkek arkadaşınıza asla söylememeniz gereken, asla geri alamayacağınız ve onu gerçekten incitecek birkaç şey vardır. Kavganın ortasında dahi bunların ağzınızdan kaçmasını istemezsiniz. 


 
Yeterince para kazanmıyorsun.

Erkek arkadaşınıza yeterli para kazanmadığını söylemek hiçbir zaman akıllıca bir hareket değildir. Bunu ima etmek bile sakıncalıdır. Çok fazla potansiyelinin olduğunu ya da istediği her şeyi başarabileceğine inandığınızı söyleyebilirsiniz. Gördüğünüz fırsatlar hakkında onu cesaretlendirin; ancak onu asla küçümsemeyin.


 
Daha iyi bir işe ihtiyacın var.

Yeni bir işten bahsetmenin yeterince parasının olmadığını söylemekten pek bir farkı yoktur. Girmek istemeyeceğiniz bir bölgedir. Erkek arkadaşınızın daha iyi pozisyonlara layık olduğunu bilseniz de bu, onun seçimidir. Bunun yerine çalıştığı yerin kendisine yeterince değer vermediğini ya da verecek çok şeyi olduğunu belirtebilirsiniz. Ancak ne olursa olsun kararlarına saygı duyun. Böylesi ilişkiniz için daha iyi olacaktır.


 
Annenden hoşlanmıyorum.

Erkek arkadaşınıza annesinden hoşlanmadığınızı söylemek istemezsiniz. Gerçekten öyle de olsa, bunu dile getirmek ilişkiniz açısından sağlıklı bir hareket olmayacak, aranızda gerginlik çıkacaktır. İkinizi de çok seviyor; bu yüzden böylesine bir yorum yapmanın kimseye faydası olmayacak. Bunun yerine annesiyle olan ilişkinizi düzeltmeye odaklanmalısınız.


 
Hobilerinden vazgeçmelisin.

İşte bu, birçok kadının fark etmesi gereken bir şey. Erkeklerin hobilerinin olmasında bir sorun yok. Eğer erkek arkadaşınız hobilerine saplantılı bir hale geldiyse ve sizi ihmal ediyorsa, elbette ki konuya dikkat çekebilirsiniz. Ancak böyle bir durum söz konusu değilse bırakın maçını izlesin ya da son çıkan oyunlarla eğlensin.


 
Bir önceki erkek arkadaşım daha iyiydi.

Şu anki erkek arkadaşınıza, önceki sevgilinizin herhangi bir konu hakkında ondan daha iyi olduğunu söylemek hiç akıllıca değildir. Kırıcıdır. Yerine kendinizi koyun ve size böyle bir şeyi söylediğini düşünün. Böyle bir şey yapmak ilişkinize büyük hasarlar verecektir.


 
Kilo vermen gerekiyor.

Gerçek şu ki hiçbirimiz mükemmel bir vücuda sahip değiliz. Erkek arkadaşınıza kilo vermesi gerektiğini söylemek iyi bir fikir değildir. Tek istisna durum, kilosu sağlığı için tehdit oluşturmaya başladığında ortaya çıkar. Böyle bir anda bile, konuya dikkatle ve hassasiyetle yaklaşmanız gerekir. Ona beraber egzersiz yapmayı ya da sağlıklı beslenmeye başlamayı teklif edebilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlaç Şirketleri Bu Bilgiyi Bilmenizi Istemiyor… 30 Dakikada Varisli Damarları Yok Eden Tarif! BOK BÖCEĞİ HİKAYESİ Erkek Çocuğu Yetiştiren Anneler Bu Haberi İyi Okuyun ! İki İnsan Öpüşürken Gözlerini Neden Kapatır.. Şok Olacaksınız..