ANA SAYFA
21 Ekim 2017 ( 2604 izlenme )
Reklamlar

Soğanı boynunuza bağlayın ve bekleyin… Bakın ne oluyor!


Soğan yemeklere lezzet katan oldukça faydalı bir besin. Ancak boynunuza soğan bağladığınızda vücudunuzda inanılmaz olumlu değişimlerin oluşacağını biliyor muydunuz?

Soğanın içerisinde bol miktarda kükürt bulunmaktadır. Kükürt karaciğer için adeta bir detoks maddesidir ve karaciğerde oluşan kurşun ve ağır metallerin uzaklaşmasına yardımcı olur.

Bir dilim olarak kesilmiş kuru soğanı boynunuza bağlayıp bir süre beklettiğinizde vücudunuzda şu değişimler meydana gelir.
Kesilmiş bir parça kuru soğanı boğazınıza sarıp biraz bu şekilde bıraktığınızda bedeninizde şöyle değişimler gerçekleşir; Kanı temizler ve kolestereolü düşürmeye yardımcı olur.

Soğanı kesip bu şekilde bir gece uyuduğunuzda ise vücudunuzda eklem, baş ağrısı, omuzdaki ve boyundaki tutulmayı anında giderecektir.

Kanda ki pıhtının ortadan kalkmasına astımla mücadele etmenize yardımcı olur.
Soğuk havaların yüzünü göstermesiyle birlikte grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklar kendini göstermeye başladı. Grip ve soğuk algınlığının en çok rahatsız eden tarafı ise burun tıkanıklığı ve burnun sürekli akması.

Peki, siz ilaç şirketlerinin bile kimsenin bilmemesini istediği 25 saniyede burun tıkanıklığını geçiren yöntemi biliyor muydunuz? İşte 25 saniyede burun tıkanıklığını geçiren yöntem…,

Soğuk havaların kapımızı çaldığı şu günlerde grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklar kaçınılmaz oldu. Bu hastalığın en sıkıntılı tarafı ise burun akıntısı ve burun tıkanıklığı… Kişiye oldukça sıkıntı veren bu durumu yapacağınız 25 saniyelik bir yöntemle geçirebileceğinizi biliyor muydunuz?
Sosyal medyada yüklendiğinden beri 8 milyon kez tıklanan bu yöntemi sizler için adım adım anlatacağız. İşte burun tıkanıklığını 25 saniye içerisinde hiçbir ilaç kullanmadan geçiren yöntem…

1. Adım

Dilinizin ucunu, ağzınızın iç kısmının en yüksek noktasına kadar değdirin.

2. Adım

Orta parmağınızı ve işaret parmağınızı birleştirip kaşınızın tam ortasından olacak şekilde ileriye ve geriye hareketler yapın.

1.ve 2. adımı sırayla 20 saniye boyunca uygulayın.Son olarak da nefesinizi tutun. Nefesinizi tutmak beyin yaşama iç güdüsünü dikkate alarak burun deliğinizi temizliyor.
Burnunuzu tıkayın ve kafasını çok fazla olmayacak şekilde geriye doğru yaslayın. Rahatsız olacak duruma geldiğinizde parmaklarınızı çekin ve burun tıkanıklığına elveda deyin.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erkeklere Makyaj Malzemeleri Sorulursa.mp4 Herkesi şok etti, kimse O'nu alkışlamadı! SARI SAÇLIM MAVİ GÖZLÜM NERDESİN Kendini role fazla kaptıran İbrahim Erkal'in attığı tokatla Emine Ün'ü hastanelik etmesi...