ANA SAYFA
21 Ekim 2017 ( 1238 izlenme )
Reklamlar

SUYA DAYALI DİYETLE SADECE 8 GÜNDE 6 KG VERİN. GECELERİ HER ŞEYİ YİYEBİLİRSİNİZ HATTA MAKARNA BİLE!


Su  diyeti
Çoğu beslenme uzmanı doğru miktarda su tüketerek kilo vermenin mümkün olduğuna katılırlar. Aşırı kilo vermenin yorucu diyetlerle bir ilgisi yoktur. Imkansız mı görünüyor?
Kendizi bulun!Dahası, herhangi bir şeyi reddetmeden her zaman olduğu gibi beslenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken su tüketim kurallarını takip etmektir:
Su  diyeti Kuralları
Herhangi bir yemekten önce su için. Küçük bir atıştırmalık ise, 1 bardak alın ve eğer bol miktarda bir akşam yemeği yiyecekseniz 2-3 bardak su için.
Yedikten iki saat sonra ise yemek yemeden önce içtiğiniz aynı miktarda su için.
Suya dayalı diyet uyguladıktan sonra en sevdiğiniz yemekleri yiyebilirsiniz.
İçtiğiniz su gaz içermeyen temiz su olmalıdır. Bir dilim limon veya birkaç damla meyve suyu ekleyebilirsiniz.

Günlük tüketilen su miktarı (meyve suları, çay, kahve ve et suyu hariç) 2 litreden az olmamalıdır.  Günlük 5-6 litre su üriner sistemin ciddi şekilde bozulmasına neden olabilir.

Yemek sırasında su içmek (meyve suları, soda vb.) tavsiye edilmez.

Su diyeti neden işe yarıyor?

Açlık duygusu mide su ile dolduğunda azalır, bu da aşırı yemeyi önler.Su metabolizmayı hızlandırır ve toksinlerden vücudunu temizler.İçme suyu alışkanlığı yüksek kalorili içecek isteğini uzaklaştırır.
 
Su diyet, üşengeç insanlar için mükemmel bir zayıflama yöntemidir. Suyun ılımlı bir egzersizle birleştirilmesi hızlı kilo kaybı için anahtar bir şarttır. Bu makaleyi kilo vermek isteyen arkadaşlarınla paylaş. Birlikte iyi sonuçlar almak çok daha kolay!

www.kadindayasam.com 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 yaşındaki keman virtüozü, süpersin Ne Kadar Aç Gözlü Olabilir İNSANLAR İbret Olabilmesi İçin Lütfen Paylaşalım GÜNE LİMONLU SU İLE BAŞLAMAK İÇİN TAM 20 MUHTEŞEM NEDEN: İLHAM VERİCİ: Gerze'nin Gürsökü köyünde yaşayan Kezban teyze, Almanya'da gördüğü güneş enerjisini köyüne getirdi!