İLGİNÇ
04 Kasım 2017 ( 829 izlenme )
Reklamlar

Tırnak Yapınız Kişiliğinizi Ele Veriyor?


Vücut şekilleri insanların kişilik yapılarını belli ettikleri yüzyıllardır kanıtlanmış bir tespittir. Ama tırnak yapınız yada bir başkasının tırnak yapısının onun hakkında bilgi almak konusunda fikir verebileceğini hiç düşündünüz mü? İşte Tırnak yapıları ve Kişilik testi

Yüzyıllar boyunca insanlar, fiziksel özelliklerine bakarak kişilikler hususunda ciddi tespitlerde bulunmuşlardır. Onlardan birisi de “El Tırnak Şekilleri”dir. Şimdi “sağ elinizin şehadet parmağınızın Tırnak yapısını, resimdeki figürlerle karşılaştınız.”

1. Dikey uzun tırnak: Hakiki bir romantik olmamalısın. Ama güzel hayaller kurabilir, hakikatlerle boğuşuyor olabilirsin. Küçük şeylerden mutlu olabilmek içinde hazırsın. En ufak haber seni sevindirebiliyor. Mükemmelliyetçiliği seviyorsun, toplum içinde Olmayı seviyor un. Kalabalıklardan hoşlanıyorsun.

2. Yayvan Tırnak (yana doğru açılan) Keskinsiniz, derin düşünürsünüz. Çabuk sinirleniyor olmalısınız. Lakin “saman Alevi bir asabiyete sahip”siniz. Insanlarda Dürüstlük ve doğruluk Arıyor olmalısınız. Hakedeni teşekkür ve takdir etmekte Cömert olmalısın. Ayrıca açık sözlüsün, insanlara duymak istediklerini de söyleyebilecek fıtratta olmalısın.

3 ve 4. “Yuvarlak yumurta” tırnak.. Sonsuz mutlu birisin. Pasif ve gevşek biri olmalısın. Güzel sanatlarla, el işi ve oyunla mutlu olmalısın. Özel ve mutlu olacağın şeyleri yapmaktan mutlu oluyorsun. Çocuk ruhlu olmak keyif veriyor. Çok Kalabalıklar içinde de olmak seni hoşnut etmiyor olabilir. İnsanlar sizi üzebilir veya suistimal edebilir, buna fırsat vermeyin, muhakkak Yanınızda sizin iyi niyetli ve samimi olduğuna inandığınız dostlarınız olsun….

5. Kare tırnak. Sen cesur birisin. Sen doğuştan lidersin. İnsanlara karşı dik durabilirsiniz. Tutuklu olmalısınız. Önemli olan etrafındaki insanların Neşeli, latifeli, iyi huylu, dik Başlı olmaması gerekiyor. Yoksa onları kaybedebilir, ezmek için çabalarsınız, yaparsınız da… Ama halatı yaşanabilir şeklede sokabilecek fıtratınız olduğu da Gözardı edilmemelidir.

6. ve 7. Üçgen tırnak… Aklınla hareket eden bir fıtrata sahipsin, mükemmel ve Mükemmelliyetçiliği talep edersin. Yenilikçi ve parlak fikirlisin. Sık sık yeni fikirler üretebilirsin. Karşılaştığınız insanları fikirlerinizde etkileme fıtratınızda bahşedilmiştir.

8. Badem tırnak. Sen, dürüst, samimi ve sadık değilsin, kibar ama ihtiyaç duyduğunda insanları hatırlıyor olabilirsin. İnsanların zamanını çalmaktan hoşlanıyor olmalısın. Fakat iyilik tarafını tuttuğu zaman dünyanın en Cömert ve en iyi insanı olabilirsin. Unutma ki dünyada cahil ve kötü insan yoktur kazanılmamış inşan vardır.

9. Kılıç tırnak… Hayatınızda, genellikle kılıç ucu kadar keskin ve iddialı bir fıtrata sahip olmalısın. Çok çalışırsın hedef koyar ve hedeflerine ulaşmak için gayretlisin. Hedefine ulaşmak için her seyi mübah sayacağın zamanlarda olabilir. Konfora para harcamaya, aileni lüks yaşatmayı önemli sayıyorsun. Hırs maksimum.Keskin sirke olmamak lazım, küpüre zarar verebilirsin.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doğduğunuz aya göre hastalığınız belirleniyor Meğer Soğan Kabuğu Tam Bir Şifa Kaynağıymış. Herkesin Yaşadığı 6 Sorununun Çaresiymiş İngilizce'de aşağıdaki okuyacağınız 68 kelime yazılardaki kelimelerin yaklaşık yüzde ellisini oluşturur EKLEM AĞRILARININ LİMON KABUĞUYLA TEDAVİSİ.. DENEYİNCE İNANAMAYACAKSINIZ..