İLGİNÇ
22 Ekim 2017 ( 6430 izlenme )
Reklamlar

Ünlü Sanatçının Kardeşi Sefalet İçinde! Kim Olduğunu Duyunca Şok olacaksınız
Abisi sanatçı ama o sokakta yaşıyor!


Karabük’te tek katlı bir bina, kayma ve oluşan çatlaklar nedeniyle yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, evde kalan sanatçının kız kardeşi Gülcan Karataş, sokakta kaldı.


HAMİLE KIZI İLE BİRLİKTE YAŞIYOR!


Olay yerine gelen ekiplerin yaptıkları incelemede, yıkılma tehlikesi olduğundan oturanların tahliye edilmesine karar verildi.


Evde hamile kızı ile birlikte kalan Gülcan Karataş, gidecek yeri olmadığından evin bahçesine çıkarttıkları koltukta sabahladı.


DURUMUNU POLİSE BİLDİRDİ!


Kayabaşı Mahallesinde tek katlı müstakil evde dün gece kayma ve çatlaklar medyana gelmesi sonucu evde yaşayan Gülcan Karataş isimli kadın durumu polise bildirdi.


EV OTURULACAK GİBİ DEĞİL!


Yaktıkları ateşle sabaha kadar yağmur altında kalan Karataş, evin yıkıldığını ve güçlükle kendisini dışarı attıklarını söyleyerek, “Ateş yakarak sabaha kadar koltukta bekledik.


Ev oturulacak gibi değil. Kiradayız ve gidecek yerimiz olmadığı için dışarıda kaldık. Evdeki eşyaları kurtarmaya çalışıyorum” dedi.


ABİSİNE SESLENDİ! Gülcan Karataş, sanatçı Ankaralı Turgut’un ağabeyi olduğunu da belirterek,


“Benim öz ağabeyim. Buralarda mağduruz. Sesimizi duyarsa bize yardım etsin” diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soğanı boynunuza bağlayın ve bekleyin… Bakın ne oluyor! 2018 YILI İÇİN BURCUNUZA GÖRE TAVSİYELER 66 Yaşında ve Bu Yaşına Kadar Hiç Doktora Gitmedi! Nasıl mı? İşte haftada 3 kez içtiği o çay.. Bu Yazıyı Okuyunca Hayata Neden Daha Sıkı Tutunmanız Gerektiği Anlayacaksınız!
Haberler