Popüler Yeniler
Reklamlar

Uyurken 8 Saat Boyunca Yağ Yakmaya Devam Eder

Kilo vermek kadın erkek birçok kişinin hayalidir. 

Özellikle kadınlar ideal vücut ölçüleri ne kavuşabilmek için büyük çabalar sarf etmektedirler. 

Kilo vermek adına birçok insanın diyet ve spor artık yaşam tarzı haline gelmiştir. Fakat Günlük çalışma temposunun yanına da diyet ve spor yapamayan insanlarla bulunmaktadır. 

Birçok insan masa başı işinde çalışmaktadır. Bu işlerle uğraşırken fiziksel enerji harcamaları da oldukça zorlaşmaktadır. Piyasada insanlara kilo verdirmek adına birçok kimyasal ürün bulunmaktadır.

Fakat bu kimyasal ürünlerin zayıflatmanın yanında vücudunda pek çok zararlı etkisi de bulunmaktadır. Kimyasalların vücuda zararlı olduğunun bilincinde olan pek çok insan doğal yöntemlere başvurmaktadır. 

Doğal olarak zayıflatan ürünlerin bazıları pahalı, bazıları ise büyük uğraşlar istemektedir. Çalışan her insanın bu büyük uğraşlar için vakti bulunmayabilir. Ya da pahalı olan bir ürünü her insanın alım gücü olmayabilir. 

Düşük maliyetli ve büyük uğraşlar istemeden zayıflamanın bir yolu olduğunu bilen insan sayısı az sayılabilir. Her insanın bu konuda bilinçlendirildiği takdirde evlerinde kısa bir zaman ayırarak sağlıklı olarak bunu başarabilmeleri mümkündür.

Uyurken 8 Saat Boyunca Yağ Yakmaya Devam Eder
 
Malzemeler

-Bir adet taze sıkılmış limon suyu
-Bir demet maydanoz
-Bir yemek kaşığı kadar elma sirkesi
-Bir çay kaşığı zencefil veya bal
-Bir çay kaşığı toz tarçın
-Yaklaşık ½ litre su

Tarif

 
Malzemeler bölümünde belirtilen malzemelerin hepsini bir kaba alınır. Kap içerisindeki malzemeler blenderdan geçirilir. Blender da iyice ezilip birbirine ürünler karıştırılır. Blenderınız yoksa karışımları iyice ince ince doğrayıp karıştırıp için. 

Elde edilen karışım iki günde bir akşam olmak üzere akşam yemekleri yerine tüketilir. Bu kullanımdan sonra gözle görülür bir fark olacaktır.