HABER
18 Aralık 2017 ( 3934 izlenme )
Reklamlar

VELİLER DİKKAT! Okula giden bir çok çocukta görünmeye başlandı!


Sosyal medya üzerinden yayılan çılgınlıklar sürekli değişkenlik gösteriyor. Bazı sosyal medya modaları zararsız olsa da bazıları gayet rahatsız edici türden. Özellikle çocukları ve gençleri negatif anlamda etkileyen bazı sosyal medya çılgınlıkları, hem psikolojik hem de fizyolojik hasarlar verebiliyor.

Sosyal medyada yeni başlayan bir çılgınlık ise özellikle öğrencilerin yanından eksik etmediği silgilerle gerçekleşiyor. Öğrenciler, silgiyi kollarına sürterek bir yandan alfabedeki her harfle bir kelime söylüyor. Tenlerinde oluşan yanığı da sosyal medyada paylaşarak diğer arkadaşlarına meydan okuyor. Amerika’daki okullar aileleri ve öğrencileri bu meydan okumalar konusunda uyarıyor. Silgiden mikrop kaparak toksik şoka giren bir öğrenci Sacramento’da yaşam savaşı veriyor.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Türlü Sevemedim Diye 1 Aylık Kızına Yaptığı İşkenceleri Okuyunca Kanınız Donacak Dünyanın En Güzel Polisinden İçinizi Isıtacak Davranış Yüksek Tansiyon İçin Bir kalp Cerrahının Ev Yapımı İlaç Tarifi Sigara Kullanmayan Çalışanlarına Fazladan 6 İzin Günü Veren Japon Şirketi