İLGİNÇ
09 Kasım 2017 ( 1941 izlenme )
Reklamlar

Yatmadan önce bunu içerseniz. Mucizevi içecek !


Bir çok tarif , kür, diyet programı yada ödem attırıcı tarif mevcut fakat hiç biri kesin çözüm vermiyor dediğinizi duyar gibiyiz. İşte bu seferki tarif tam sizin için. Hem de bu tarifimizde sadece 2 malzeme bulunmakta.


Herkes balın faydalarını ve ne kadar yararlı bir besin öğesi olduğunu bilir. Ayrıca bal çok iyi bir bağışıklık sağlayıcıdır.  Ayrıca tarçının da ne kadar faydalı bir besin olduğunu biliyorsunuz. Tarçın kötü kolesterolü düşürür, kan dolaşımını ve akışını geliştirir. Sindirim ve metabolizmayı arttırır Ve böylece yağların vücutta daha hızlı erimesini sağlar. İşte bu iki malzeme ile vereceğimiz tarif kilo problemleriniz için birebir gelecek. Hemde tam sorunlu bölgelerden olan göbek ve basen çevresi fazla kiloları için.

İşte Mucizevi İçecek Tarifi

Malzemeler :  Tarçın Kaynar su ve Bal

Yapılışı: 2 çay kaşığı toz tarçını alarak 1 bardak kaynar su içine atıyoruz . Tarçınlı suyu iyinece karıştırıp 15 dakika bekliyoruz. Üzerine 2 tatlı kaşığı bal ekleyip tekrar iyinece karıştırıyoruz. Zira sıcak suya katılan bal enzimlerini bozacağı için soğuduktan sonra balı ekliyoruz. Sonrasında soğuyan karışımı her akşam  yatmadan önce 1 bardak  içiyoruz. Dikkat edilmesi gereken husus tamaman yatmadan önce içmek…

Bu mucizevi karışım sayesinde yağ dokunuz hızlıca parçalanacak mide ve bağırsaklarınız temizlenecek. Ayrıca bakteri ve zararlı organizmalardan arınacak. Genel bir detoks etkisi de bulunan bu karışımı yatmadan önce kesinlikle tüketin.

Deneyin ve farkı görün. Tarifimizi beğenip paylaşmayı unutmayın.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HANGİ AYDA HANGİ MEYVE YETİŞİR BİLİYOR MUSUNUZ? Kadınların Merak Ettiği 5 Soru ve Cevapları Avuç İçinde M Harfi Olanlar Dikkat! KEMİK ERİMESİ OLANLAR İÇİN MÜTHİŞ REÇETE !!!